Depilatory laserowe

Samo pojęcie depilacji, jako czynności z pewnością nie należy do zbyt przyjemnych i lubianych zajęć, z którym niewątpliwie zgodzi się z nami wiele kobiet i mężczyzn. Jednak, zarówno pozytywnym skutkiem, jak i zamierzonym efektem tej czynności jest idealnie gładkie ciało, pozbawione niechcianych włosków. To, jaką formę depilacji wybierzemy, zależy tylko i wyłącznie od nas samych, jednak rozwój technologiczny pozwolił zastąpić tradycyjne maszynki, nowoczesnymi depilatorami laserowymi, które bez problemu możemy nabyć w stacjonarnych sklepach i drogeriach lub zamówić przez Internet.

Remington
Remington IPL 6250
774.03 zł
zobacz w ELECTRO.pl
Babyliss
Babyliss G960E
999.99 zł
zobacz w Media Expert
Philips
Philips BRI 953
1699 zł
zobacz w OleOle!
Philips
Philips BRI 956
1989 zł
zobacz w ELECTRO.pl
Remington
Remington IPL 6750
1340 zł
zobacz w Mall.pl
Philips
Philips SC 1997
1299 zł
zobacz w MediaMarkt.pl
Philips
Philips BRI 950
1649 zł
zobacz w Neonet.pl

Jak działa depilator laserowy oraz jak go używać?

Kiedyś depilacja laserowa kojarzyła nam się z profesjonalnym gabinetem medycyny estetycznej, gdzie profesjonaliści wykonują zabieg depilacji. Dziś taką czynność możemy wykonać bez problemu sami w domu, a wszystko dzięki wyjątkowemu postępowi technologicznemu. Wielu z Was zapewne tuż przed podjęciem decyzji zakupowej, zastanawia się, jak używać depilatora świetlnego? Otóż depilatory laserowe w bardzo precyzyjny sposób niszczą każdy włosek u samej jego podstawy, wraz z cebulką. Po włączeniu tego urządzenia, wysyła on wiązkę światła o dokładnie określonej wcześniej długości fali. Energia wydobywana właśnie w ten sposób, wchłaniana jest aż przez cebulkę włoska, gwarantując stu procentową depilację w każdym miejscu.

Dla idealnego rezultatu, można powtórzyć proces depilacji i cieszyć się w ten sposób wyjątkowo gładką skórą na bardzo długo. Cała wspomniana czynność przebiega bardzo łatwo i prosto, a co ważne, proces ten nie jest aż tak czasochłonny, jak w przypadku depilacji zwykłą, jednorazową maszynką do golenia.

Czym sugerować się podczas zakupu nowoczesnego depilatora?

Jeśli zdecydowaliście się na zakup nowoczesnego depilatora laserowego, oprócz najważniejszych parametrów, jak moc akumulatora, powierzchnia głowicy oraz trwałość lampy, powinniśmy pamiętać także o regulacji mocy działania, czujniku kontaktu ze skórą, sposób zasilania oraz zabezpieczenie przed dziećmi. Jeśli zdecydujecie się na droższe urządzenia, możecie wybrać modele z dostępnym wyświetlaczem LCD, który w rewelacyjny i czytelny sposób jest w stanie zaprezentować nam wszystkie najważniejsze parametry pracy tego urządzenia.

Depilator laserowy to zdecydowanie świetny sposób na zadbaną i gładką skórę, a dostępność różnorodnych modeli wielu producentów, pozwala nam na wybranie tego idealnego depilatora, który spełni bez dwóch zdań wszystkie nasze oczekiwania i pozwoli pożegnać się z tradycyjnymi jednorazówkami.