O nas

Hometips.pl to miejsce dla każdego, kto lubi czuć się dobrze w swoim domu. Na naszej stronie poruszamy tematy związanie z aranżacją i dekoracją mieszkania i domu, doborem wszelkiego rodzaju sprzętu i urządzeń, także tych przeznaczonych do prac wokół domu i w ogrodzie. Naszymi tekstamy staramy się pomagać naszym czytelnikom w dokonywaniu wyborów, podpowiadamy ciekawe rozwiązania i opisujemy najciekawsze trendy z zakakresu wyposażenia domu, dekoracji i technologii. Dlatego też znajdziesz u nas między innymi:

  • Recenzje i porównania produktów, szczególnie urządzeń AGD, RTV, gadżetów oraz elektronarzędzi.
  • Inspiracje i pomysły związane z dekorowaniem i urządzaniem mieszkania i ogrodu.
  • Informacje o najnowszych techologiach oraz gadżetach, które mogą ułatwić codzienne życie.
  • Porady i tipy, które wykorzystasz w swojej kuchnii i salonie.
  • Sekcję "zrób to sam", w której pokażemy jak z niektórymi problemami można sobie poradzić samodzienie w szybki i łatwy sposób.
  • Zniżki i promocje, czyli aktualizowane w czasie rzeczywistm inforamcje o promocjach i rabatach w popularnych sklepach internetowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dzieląc się treścią z naszymi użytkownikami za podstawową wartość stawiamy sobie rzetelność. Porównując produkty i proponując jakieś rozwiązania bazujemy na szerokim reasearchu rynku i wnikliwej analizie zarówno samych produktów, jak i opinii osób, które już mają okazje z nich korzystać. Dlatego też na naszej stronie prezentujemy tylko takie produkty, które sami z chęcią używalibyśmy w swoich domach. Nigdy nie rekomendujemy produktów bez wnikliwej analizy lub testów. A oprócz samych parametrów technicznych staramy się też brać po uwagę inne czynniki, takie jak design i wzronictwo i renoma producenta. Do wszystkich recenzji i testów staramy się podchodzić krytycznie i brać pod uwagę wiele czynników.

Chcemy być transparentni

Zawsze zależny nam na tym aby być szczerym wobec swoich czyteników. Dlatego też na każdej postronie znajdziesz w stopce informacje o tym, że wiele produktów prezentowanych na stronie posiada linki partnerskie. Są to przekierowania do sklepów internetowych, dzięki którym otrzymujemy prowizje od sprzedaży produktów z naszego polecenia. Fakt ten nie wpływa w żaden sposób na wyższą cenę produktu. Wręcz przciwnie, bardzo często otrzymujemy od sprzedawców dedykowane zniżki i rabaty, którymi dzielimy się z naszymi czytelnikami. Współpracujemy jedynie z renomowanymi sklepami i platformami, dzięki czemu mamy pewność, że decydując się na dokonanie zakupu z naszego polecenia cała transakcja przebiegnie bezproblemowo i z zachowanie standardów dobrej obsługi klienta. To, jaką otrzymujemy prowizje od sprzedaży nigdy nie wpływa na naszą opinie o produkcie lub wyniki porównań. Jeśli zaś jakaś treść powstanie przy wspólpracy ze sklepem lub producentem to zostaniesz o tym jasno i wyraźnie poinformowany. 

Mamy nadzieję, że razem z nami uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i znajdziesz to, czego szukasz!

Pozdrawiamy,
Zespół Hometips.pl