Wybieramy modne wazony dekoracyjne do salonu

Salon to zazwyczaj jeden z najczęściej odwiedzanych pomieszczeń w domu. Zapraszamy do niego gości i organizujemy tam wszystkie domowe uroczystości. To wyjątkowe miejsce spotkań, które powinno kojarzyć się z domowym ciepłem i rodzinną atmosferą. Dlatego też bardzo ważnym elementem jest odpowiedni wystrój salonu, zaczynając od koloru ścian, doboru mebli, kończąc na wyjątkowych dekoracjach i innych dodatkach, dodających wnętrzu uroku i charakteru. Są to zazwyczaj akcesoria dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, przez co bez problemu każdy znajdzie odpowiedni dodatek, idealnie wkomponowujący się w wystrój salonu. Poznajcie więc wszystkie modne wzory i fasony wazonów ozdobnych i wybierzcie najlepszy z nich!

Wazon szary
40,49 zł
Biały wazon w skandynawskim stylu Bubble - Bloomingville
24,99 zł
Wazon dekoracyjny BRIGID 06 miedziany
138 zł

Zarówno dom, jak i mieszkanie w blokach wymaga odpowiedniego wystroju. Oprócz obowiązkowych dodatków, w każdym salonie powinno znaleźć się miejsce na piękne kwiaty i dekoracje, które zdecydowanie zadbają o całą oprawę i odpowiednie wyeksponowanie pomieszczenia. Niektóre osoby decydujące się na samodzielny wystrój salonu stawiają na prostotę i minimalizm, inni zaś preferują nieco dynamiczny i charakterystyczny styl, który wyjątkowo podkreśla ich domowe wnętrze. Jednak w obu przypadkach warto zainteresować się doborem akcesoriów, dodających uroku i wyjątkowości. Zaliczyć tu można wazony dekoracyjne do salonu, które bez wątpienia stanowią świetny oraz praktyczny dodatek. Zobaczcie nasze zestawienie ciekawych i modnych wazonów i wybierzcie swój ulubiony z dostępnej oferty.

Wazon na kwiaty szklany 24 cm
23,00 zł
Wazon szary
54,50 zł
Wazon 25,5 cm LABYRINTH
35,01 zł
Wazon geometryczny 24 cm
39,99 zł
Wazon Abacco Copper 20 cm miedziany
27,90 zł
Wazon ceramiczn jasny złoty
61,99 zł

Wazony ozdobne do salonu pasujące do każdego stylu

Na rynku dostępnych jest mnóstwo ciekawych wazonów ozdobnych w różnych kolorach, kształtach i fasonach. Możecie wybrać dla siebie wysokie lub małe wazony, a także szerokie, bądź wąskie modele. Co więcej, znajdziecie także wazony szklane, ceramiczne, metalowe, porcelanowe, plastikowe lub drewniane. Jak widać wybór ich jest ogromny, dlatego też wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań. Wystarczy znaleźć odpowiedni wazon dekoracyjny, pasujący kolorystyką i fasonem do całego wnętrza, by cieszyć się modnym dodatkiem, pasującym do całego wystroju salonu. Możecie włożyć do nich żywe kwiaty, zioła lub zerwane w polach trawy. To także świetny element dekoracyjny, w który włożyć można sztuczne dodatki, pasujące kolorystycznie do całego wnętrza.

Wazon dekoracyjny ze szkła 25x10x10
29,00 zł
KROSNO Wazon SIMPLE 17,3 cm
4,27 zł
Wazon Ivo 03 czerwony
93,00 zł
Wazon na kwiaty szklany 24 cm
23,00 zł
Wazon Szklany Black Red White Różowy
42,99 zł
Wazon na kwiaty szklany zielony 17 cm
27,49 zł